przygotowania do randkiZałóżmy, że udało Ci się poznać kobietę na jednym z portali erotycznych i właśnie umówiłeś się na darmową seks randkę. Okej, pierwszy wielki sukces za Tobą i myślisz, że teraz będzie już z górki. Nie jest to jednak wcale tak pewne. Jeśli udało Ci się umówić z nią na sex przez Internet, widocznie zainteresowałeś ją sobą na tyle, że chciała przenieść tę znajomość na nowy etap. Pozostaje jednak kwestia tego, by nie zepsuć tego dobrego wrażenia. Istnieje kilka zasad, o których należy pamiętać, by seks randka była udana, satysfakcjonująca i skończyła się tak, jak to od początku planowałeś.

Przygotowania do seks randki

Higiena

Jest niewiele rzeczy, które bardziej odstręczą kobietę niż nieodpowiednia higiena. Weź „pełnowartościowy” prysznic i zrób wszystko, co uważasz za konieczne, by Twoja higiena stała na jak najwyższym poziomie. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.

Zadbaj o włosy, zęby i świeży oddech

Jeśli okaże się, że Twoje włosy wymagają pielęgnacji, przyłóż się do tego. I pamiętaj, że w większości przypadków sex przygoda zaczyna się od całowania, więc pasta do zębów, nici dentystyczne i płyn do płukania ust powinny być częścią Twojej rutyny. Warto również wziąć ze sobą miętowe gumy do żucia.

Gdy już wszystko będzie świeże i czyste, poświęć trochę czasu, aby wyglądać wyjątkowo. Możesz skupić się tylko na tym, co twoja dziewczyna ma na sobie pod sukienką.

Odpowiedni strój

Powinieneś jednak również założyć, że zwróci ona uwagę na to, jaki strój wybrałeś na noc. Twoje poszarpane dżinsy i poplamiony t-shirt na nie będą tu pasować. Marynarka może wydawać się problemem, ale pokazanie się w pomarszczonych, brudnych ubraniach powie dziewczynie: „Nie jesteś warta ładnego stroju”. Jeśli nie masz najlepszego wyczucia mody, poproś współlokatora o radę lub zrób sobie zdjęcie i zobacz, co ma do powiedzenia Twój znajomy, który zna się na modzie.

Seks randka – porady

Oprócz posiadania prezerwatyw, jeśli randka odbywa się u Ciebie, rozważ przygotowanie lubrykantu. Jeśli nie znajdują się tuż przy łóżku, zostaw je w dostępnym miejscu. Nigdy nie jest on złym pomysłem, a założenie, że nie będziesz go potrzebować, może prowadzić do trudnych sytuacji – dosłownie i w przenośni. Jeśli Twoja wybranka przyjechała do Ciebie i musisz zamówić taksówkę lub zawieźć do domu, rozważ zapłacenie za to. To dżentelmeński ruch, który pokazuje, że jesteś troskliwy, miły i doceniasz jej starania.

randka w trakcie

Kiedy jesteście już po, postaraj się nie przesadzać z porannym powitaniem – możesz odpuścić sobie przygotowywanie porannego śniadania. Nie musi to oznaczać wymknięcia się, zanim ona się obudzi. Zamiast tego oznacza świadomość, że nie musisz być mile widziany w nieskończoność. Jeśli nie wiesz, kiedy wyjść, zawsze możesz zapytać. Może ona chce, żebyś się przespał, został na śniadanie lub po śniadaniu. Jeśli nie, niezręczne kręcenie się w pobliżu szybko położy kres przyszłym planom.

Na koniec pamiętaj tylko, że zgoda jest najważniejszą rzeczą w seks randkach, ponieważ jest podstawą wszystkiego. Jeśli jedna strona robi coś, co nie podoba się drugiej, to prawdopodobnie będzie ich ostatnie spotkanie!

Co zrobić po seks randce?

Zaraz po seksie prawdopodobnie któraś ze stron będzie chciała się przytulić. Przytulanie jest jak seks – tu również ważna jest zgoda. Jeśli nie jesteś skrajnie przeciwny temu pomysłowi, dowiedz się, czy ona chce się przytulać, a następnie uszanuj jej życzenia. Podobnie jak przytulanie, niektórzy ludzie będą chcieli później porozmawiać o seksie, a niektórzy nie.

Nie zmuszaj jej do rozmowy podsumowującej seks na randce, jeśli nie tym jest zainteresowana. Jeśli oboje jesteście na to otwarci, rozmowa po stosunku może być dobrym momentem, aby sprawdzić:

  • jak ona się czuje,
  • co jej się podoba
  • czy byłaby zainteresowana zrobieniem tego ponownie

Niestety, to, że ktoś raz uprawiał z Tobą seks, nie oznacza od razu, że będzie chciał zrobić to ponownie. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że to mogła być jednorazowa przygoda. Pamiętaj, aby się nie obrażać ani nie złościć, jeśli ona poprosi Cię o odejście lub po prostu oświadczy, że nie jest zainteresowana zrobieniem tego ponownie.