Erodate to serwis, który zapewnia swoim użytkownikom wiele okazji na sex randki, tworząc dużą społeczność napalonych par i singli. Jego zasady są proste: jeśli ktoś Ci się podoba, nawiązujesz kontakt. Jeśli Ci się nie podoba, omijasz i przechodzisz dalej.

Czy chcesz pominąć tradycyjne randki internetowe i od razu zabrać się do działania?

baner

Kliknij w baner, by zarejestrować się w Erodate

Erodate Opinie

Erodate to niewątpliwie jeden z najlepszych sex portali w Polsce, o czym świadczą liczne pozytywne opinie użytkowników. Na palcach jednej – może dwóch – rąk można policzyć serwisy, które mogą z nim konkurować.

portal randki na Erodate

Design prezentuje się bardzo dobrze, a sama strona jest płynna i intuicyjna. Dużą zaletą jest fakt, że rejestracja w Erodate jest całkowicie darmowa! Jeśli jednak zamierzamy zająć się randkowaniem na poważnie, warto rozważyć zakup konta Premium. Na uwagę zasługuje również sama aktywność na portalu – codziennie przewijają się tamtędy tysiące osób, a bardzo duża część z nich to młode, spragnione seksu kobiety. Użytkownicy wyraźnie podkreślają, że portal nie tylko pozwala na sex czatowanie w sieci, ale dzięki niemu wiele par miało już okazję spotkać się na żywo i uprawiać seks.

Rejestracja

Erodate ma szybki proces rejestracji, który zwykle zajmuje mniej niż dwie minuty.

baner

Kliknij w baner, by zalogować się w Erodate

Utworzenie konta w tej witrynie jest bezpłatne dla każdego, niezależnie od wieku, lokalizacji czy płci. Oczywiście istnieje pewne ograniczenie – konto założyć tam mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat!

rejestracja - krok 1

Rejestracja – krok 1

rejestracja - krok 2

Rejestracja – krok 2

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego Erodate wymaga weryfikacji e-mailowej. Dzięki tego typu zabezpieczeniom masz pewność, że wszystkie konta w serwisie są prawdziwe i nie ma tam botów! Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących niektórych istotnych, podstawowych informacji. Dokładniej chodzi o:

  • Twoją płeć
  • interesującą Cię płeć
  • datę urodzenia
  • wspomniany już adres e-mail

Twoje preferencje seksualne to jedna z rzeczy, które musisz określić podczas rejestracji. Na stronie logowania i rejestracji dla EroDate możesz zobaczyć, że nowi użytkownicy są proszeni o wybranie swojej orientacji seksualnej i płci tych, z którymi chcą się spotykać. Wybierając preferowane dopasowania, możesz wybrać dowolną liczbę orientacji i nie jesteś w żaden sposób ograniczany przez serwis.

Erodate – logowanie

logowanie w Erodate

Logowanie – kliknij w powyższy baner by przejść do Erodate

Ogólnie rzecz biorąc, jakość profili znalezionych w Erodate jest całkiem dobra. Są one szczegółowe, jeśli chodzi o informacje, które są istotne dla poznania ludzkich preferencji i fantazji seksualnych. Jeśli jednak chcesz poznać więcej danych osobowych o określonej osobie lub parze, która Ci się podoba, nie znajdziesz ich na stronie profilu.

Randki Erodate – co znajdziesz w profilówkach

Erodate nie udostepnia publicznie wrażliwych danych o użytkownikach, więc jeśli chcesz poznać – przykładowo – jej adres e-mail, musisz otrzymać go od niej samej. Chociaż niektóre informacje podane podczas rejestracji zostaną dodane do strony Twojego profilu, w każdej chwili możesz go zaktualizować i dodać ich więcej. Każdy profil zawiera:

  • szczegółowe informacje na temat podstawowych informacji o użytkowniku
  • lokalizacjacji
  • cechach fizycznych

ewentualnie może się tam znaleźć również typ osobowości, preferencje seksualne i o wiele więcej. Możesz podać o sobie tyle informacji ile chcesz i nikt Cię do niczego nie zmusza. Przeglądanie amatorskich zdjęć i wyszukiwanie potencjalnych partnerek lub partnerów jest bezpłatne. Jeśli jednak chcesz zobaczyć pełne profile użytkowników, wymagana jest subskrypcja Premium.

Jak usunąć konto?

Usunięcie konta w Erodate jest bardzo proste. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę Mój profil, z której przejdziesz do Ustawień i wybierzesz opcję Status profilu. Opcja, która Cię interesuje, to Usuń konto. Jeśli jednak zmienisz zdanie, Twoje konto będzie dostępne jeszcze przez 7 dni. Gdy chcesz przestać korzystać z Erodate tylko na jakiś czas, wybierz opcję zawieszenia konta.

Aplikacja Erodate na telefon

Erodate ma aplikację, która posiada wszystkie dostępne na stronie funkcje. Umożliwia ona interakcję między osobami z różnych platform i urządzeń. Za pomocą tej aplikacji możesz uzyskać dostęp do swojego konta i randkować online, gdziekolwiek się znajdujesz.

Aplikację EroDate można pobrać bezpłatnie zarówno z App Store, jak i Google Play. Jest łatwa w nawigacji i ma uproszczony wygląd, dzięki czemu jest dobrze zorganizowana. Pozwala to użytkownikom na łatwe przeglądanie i przewijanie potencjalnych dopasowań, zwłaszcza że ma wiele przydatnych funkcji, które znacznie ułatwiają nam nawiązywanie kontaktu z innymi.

Dzięki aplikacji możesz oglądać transmisje na żywo od użytkowników online, korzystać z funkcji kontaktowania się, wyszukiwać kobiety w Twojej okolicy i o wiele więcej. Prawie wszystkie funkcje strony są dostępne w aplikacji, więc jest ona wygodna w użyciu i dostępna wszędzie tam, gdzie się wybierasz.

Możesz także skorzystać z wersji mobilnej witryny, która jest dość podobna do interfejsu aplikacji, jeśli wolisz przeglądać Erodate w telefonie tylko od czasu do czasu